Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

Boy uzatma Hapları

Posted by on Eylül 15, 2015 | 0 comments

Boy Uzatma Hapları İşe Yarıyor mu?

Boyu uzatmak için kullanılan Boy uzatma hapları işe yarıyor mu? Yan etkileri var mı? Hedefe ilerlemek isteyen arkadaşların sorduğu soruların başında geliyor. Yaşam tarzını ve yapabileceklerini göz ardı ederek işin kolayına kaçmak gibi algılanabilir. Boy uzatma yöntemlerinin farkında olmadan verilen kararlar, arayış içinde olan insanları çıkmaza sürüklüyor.

boy uzatma hapları işe yarıyor mu

Boy kısalığı topluluklar içinde kişinin kendisini kötü hissetmesine sebep olur. Genelde iki tip davranış sergileniyor.

  • Allah beni böyle yaratmış, seven böyle sevsin: Kabullenmek ve insanın başarılı olabileceği alanlara odaklanması elbetteki istenilen durumdur. Öz güven belirtisidir. Kendisinin verimli olabileceği, geleceğini şekillendirebileceği alanlara iter. Öte yandan bakıldığında ise genetik potansiyel boy uzunluğuna erişmek için gerekli fırsatları görmesini engeller. İmkan ve potansiyel varsa hayatına yeni bir artı daha katarak özgüvenini ve başarılarını katlayabilir.
  • Boyumu uzatmak için ne yapabilirim, hiç bilmiyorum: İkinci düşünce tarzına yönelenler tam araştırma yapmadan ilk duydukları ve en çok reklamı yapılan ürünü almak için kolları sıvıyorlar. Genelde, Boy uzatan haplar da karşılarına ilk çıkan alternatif oluyor.

Ergenlik Dönemi ve Boy Uzaması

Siteye gelen yorumlardan takip ettiğimiz ve araştırma sonuçlarına göre boyu uzatmak konusu en çok ergenlik dönemindeki çocuklarda sorgu konusu oluyor. Ve onlarda ilk olarak boy uzatma haplarıyla karşılaşıyorlar. Doğal olarak akla gelen soru da “Boy uzatma hapları işe yarıyor mu?”

Boy uzatan hapların içeriğinde doğal yollardan alınabilecek mineraller bulunuyor. Konsantre hale getirilmiş kimyasal içeriklerde olabilir. Piyasada farklı birimlerden onaylandığı söylenen ilaçlar satılıyor. Kaliteli ve işini düzgün yapan firmalar karışımlarını da son derece uygun ortamlarda hazırlıyorlardır. Kontrolleri sürekli yapılıyordur. En azından öyle olduğunu düşünüyoruz.

Ancak genel itibari ile bakıldığında vücuda giren besinlerin doğal yollardan alınmasını tercih etmek gerekir. Kutulanmış besinlerin, minerallerin bozulmaması ve görevlerini yerine getirebilmesi katkı maddelerine bağlıdır. Yani doğal olmayan yöntemlerle vücuda giren besinler beraberinde koruma maddelerini de getirirler. Tam olarak içeriğini bilmediğiniz maddeleri vücuda sokmuş oluyorsunuz.

Tıpta iki çeşit iyileştirme methodu olduğunu duymuşsunuzdur sanırım. Bazı ilaçlar gerçekten etken maddelere sahiptir. İlgi bölgeye giderek savaşırlar ve hastalıkları iyileştirir. Diğer bir yöntem ise zarar vermeden -muş gibi yapma yöntemidir. Örneğin baş ağrısının en önemli sebeplerinden biri su kaybıdır. Su içerek ve dinlenerek kurtulunabilecek baş ağrısı için ağrı kesini almak karaciğere fazladan yük bindirmek anlamına gelir. Bazı hastalar üzerinde yapılan testlerde bunu kanıtlamıştır. Şöyle ki; başı ağrıyan hastalara 2 bardak su eşliğinde hiç bir etken maddesi olmayan, zararsız hap verilmiş. Hap rengi ve şekli itibariyle herkes tarafından bilinen X markanın ağrı kesici hapına benzetilmiş. Hasta gerçekten ağrı kesici hap içtiğine ve ilacın kana karışması için aralıklarla 2 bardak daha su içmesi gerektiğine inandırılmış. İlacın etki süresinden daha önce baş ağrısının geçtiği görülmüş. Tabi ki bu testler doktor kontrolünde ve hastanelerde yapılmış.

Araştırmadan çıkarılacak sonuç kesinlikle ilaçlar işe yaramaz anlamı taşımamalı. Bazı ilaç firmaları “işe yaramıyorsa zarar da vermesin” mantığından yola çıkarak haplar üretiyor olabilirler.

Boy uzatma taktikleri kitabı katılmak için tıkla

Boy Uzatma Hapları Dışında Hangi Yöntemler Var?

Site içerisinde bu yöntemlerin tamamına yer verdiğimiz için, sadece en doğal olan boy uzatma yönteminden bahsetmek istiyoruz. Boy uzatma egzersizleri ya da boy uzatan sporlar. Ergenlik ve gençlik dönemindeki herkesin evinde rahatlıkla uygulayabileceği yöntemdir.

Bacak, kol ve omurga boyunu uzatmakta etkili olan boy uzatma egzersizleri sayesinde boy uzatma hapları ile ilgili düşüncelerinden vazgeçebilirsin. Boy uzatma haplarından alacağın ya da alacağını düşündüğün mineralleri zaten doğal yollarla alabilirsin. Eminim çok daha sağlıklı olacaktır. Netice itibari ile alınması gereken miktarlar yetkili makamlarca zaten belirlenmiş. Miktarı artırmak sana daha fazla yarar sağlamayacak.

Örneğin; Evinde saksıda yetişen çiçeği düşün. Ortam koşullarını sağladığında çiçeğin ihtiyacı olan yazlık ve kışlık su miktarı bellidir. İhtiyacından az su verirsen kurur. İhtiyacından çok su verirsen yine kurur. Daha gür ve uzun olmasını sağlamak bir kenara çiçek solar. Önemli olan dengeli ve düzenli bir şekilde su vermektir. Boy uzatma haplarının içeriğindeki maddelerin miktarları ayarlanmıştır ancak işe yarayıp yaramadığı belli değil. Bu nedenle doğal yollardan ihtiyacın olan kadarını almak en mantıklısı.

Çiçek örneğine devam edelim. Dengeli beslendiği sürece çiçek zamanla uzamak isteyecektir. Ama onu dar bir alana koyarsan, kısa bir süre sonra çiçek yukarıya gidemeyecek ve daha fazla uzamayacaktır. Eğer insan bedenini de dengeli beslenme ve düzenli uyku dışında spor ve egzersizlerle desteklemezsen genetik potansiyel boy uzunluğuna erişmez. Duruş bozukluklarının oluşması kaçınılmaz olur.

Boy Uzatma Egzersizleri

Boy uzatan egzersizlerle boyu uzatmak mümkün. Sporcuların genel durumlarını gözünün önüne getir. Basketbolcular, voleybolcular, yüzücüler sence hepsi şans eser mi uzunlar? Ya da hepsi boy uzatan haplar sayesinde mi böyle oldular?

Boy uzatma formülü kitabı işe yarayan tüm boy uzatma yöntemlerini bir araya getirmiş durumda. Yapman gereken boy uzatma kitabında verilen yöntemleri uygulamak. Boy uzatma hapları işe yarıyor mu? diye düşünmek yerine doğal yollardan boyunu uzatmak için boy uzatma formülü kitabını indirip uygulamalısın.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir