Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

Boy Uzatma Formülü Kitabı Yorumları

Posted by on Şubat 4, 2014 | 0 comments

Boy Uzatma Formülü Kitabı Yorumları

Uzunca bir süredir boy uzatma formülü kitabı yorumlarına yer vermek istiyorduk, ancak olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri dönüş olmamıştı. Geçen gün bir okuyucumuz bize mail attı ve Boy uzatma formülü kitabı ile hayatının değiştiğini iletti. Daha sonra da bu yazıyı internet’te paylaştığını belirtti. Şimdi gelen uzun mailin bir özetini buraya çıkarmak istiyoruz.

Boy uzatma taktikleri kitabı

boy uzatma formülü kitabı yorumları

Boy Uzatma Formülü Kitabı İşe Yarıyor mu?

İnternet’te araştırma yaparken sitenize ve dolayısı ile boy uzatma formülü kitabına rastladım. Hemen aklımda pek çok soru belirdi. Acaba kitap işe yarıyor mu? Bende işe yarayacak mı? Daha sonra Boy uzatma ile ilgili olarak bugüne kadar denediğim yöntemler geldi aklıma. Her ay düzenli olarak bir yerlere ya da bir şeylere para ödüyordum. Bu ise tek seferlik bir ödeme olacaktı. Bu nedenle kitabı satın almaya karar verdim.

O güne kadar boy uzunluğunu kendime dert etmemiştim aslında. Tamam bazı sıkıntılarım varı ama bana herhangi bir engel teşkil etmiyordu. Karşı cinsle olan ilişkilerime de olumsuz yansımamıştı. O gün bir kızdan çok hoşlandım. Ona yaklaşmak için farklı numaralar denedim ama başarısız olmuştum. Sonra dışarıdan kendime ve ona alıcı gözle baktığımda aramızdaki boy dengesizliğini fark ettim. Benden 5 cm uzundu. Daha önce de red edildiğim olmuştu ama boy yüzünden değil.

O günden sonra boy uzatma formülü kitabına rastlayıp sitenizden aldım. Kitabın içerisindeki bilgiler son derece yararlı bilgiler. Beslenme, uyku, egzersizler, duruş bozukluğunun giderilmesi vb. gibi konularda aydınlatıcı bilgilerle dolu. 2,5 ay boyunca kitabı harfiyen uyguladım. Boyumu uzatabileceğime inanmıştım. Ve belirgin bir uzama sağladım. Geriye dönüp baktığımda boy uzamasından çok daha fazla şeyler kazandığımı da gördüm. Kendim için iyi bir şeyler yapmıştım.

Yaşım henüz genç. Ancak biliyorum ki bu genç yaşlarda vücudumuza ne kadar bakarsak ileri yaşlarda o kadar rahat ederiz. Artık düzenli ve dengeli besleniyorum, spor ve egzersiz hareketlerimi hiç aksatmıyorum. Vücuduma neyin girdiğine dikkat etmeye başladım. Bu sayede kendime olan özgüvenim bir seviye daha arttı. Kısacası boy uzamasının yanında kişisel gelişimime katkı sağlayacak yeni bilgilerle donatıldım.

Boy uzatma formülü kitabı yorumlarınızı bekliyoruz

Sizinde buna benzer bir hikayeniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda isminiz yayınlanmaz. Siz de kitap hakkında yorumları merak edenlere yol göstermiş olursunuz. Sitemize Boy uzatma formülü kitabı yorumları için arama yaparak gelen ziyaretçilerimiz buraya tıklayarak kitabı satın alabilirler.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir