Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

Boy Uzaması – Bu yazı büyüklere

Posted by on Eylül 4, 2015 | 0 comments

Boy Uzatma Formülü Kitabı Hakkında

Çocuklarının boy uzunluğunu takip etmek,  gelişmelere göre kaygılanmak ya da sevinmek anne-babalık içgüdüsünde vardır. Çocukları için en iyisini istemek kimse tarafından yadırganamaz. Fakat zaman zaman çocuklar üzerinde gereksiz baskılar oluşturarak yönlendirme anlamında hatalar yapılmaktadır. Çocukların içlerinde olan ya da olabilecek diğer tüm potansiyel yetenekleri görmezden gelerek, sanki hayat boy uzunluğuna bağlıymış gibi davranmak onun ufkunun daralmasına ve öz güven kaybetmesine sebep olur.

Yapabileceği ve başarılı olabileceği alanlarda boy uzunluğunun etkisi olmasa bile zihninin bir kısmı hep bu noktaya odaklı kalabilir.

Site içerisinde Boy uzaması ve boyu uzatmak için neler yapılması gerektiğine dair pek çok yazı bulabilirsiniz. Okumaya başladığınız bu satırlar ise olaya tamamen başka bir bakış açısı getirmek için kaleme alındı. Fiziksel boyutunun dışında psikolojik etkileri olan boy uzunluğu konusunda çocuklara karşı hassas davranmak gerekiyor. Onları teşvik etmek, öneriler getirmek ve motive etmek tabi ki yararlıdır. Sonuçta aşağıdaki uygulamaların çocuğa hiç bir zararı yoktur. Aksine hayatı boyunca kullanabileceği, hayatı içinde yer verebileceği yararlı alışkanlıklardan bahsediyoruz…

  • Dengeli beslenme
  • Düzenli uyku
  • Duruş bozukluğunun giderilmesi
  • Spor ve Egzersiz hareketleri

Sayılanlar yararlı alışkanlıklardır ve Boy Uzatma Formülü kitabı içinde 6 haftalık bir program eşliğinde verilmektedir. Ancak yararları bununla sınırlı değil. 6 hafta olarak başlayan program çocuğun hayatı boyunca vazgeçmeyeceği bir alışkanlık silsilesine döner.

Çocuklar ve Boy Uzunluğu

Çocukluk döneminde ebeveynler arasında sıkça konuşulur. Çocuklar yan yana geldiğinde içten içe, uzaktan uzağa kafaların en üst noktaları kerteriz alınarak “hmm kısaymış bizim çocuk”, “Sınıfın en uzunu bizim kız” gibi sohbetlere konu olur. Hayatının başlangıcında boy vb gibi kavramlardan uzak olarak oyun dünyasında yer alan çocuk, ergenlikle beraber kendini tanımaya başladığında zihninde yer eden cümlelerle birlikte boyuna göre sorun haline getirmeye başlar.

Aile de boy uzunluğu şartı aranan mesleklere yönlendirmek için yapılan baskılar boy şartından dolayı gerçekleşmediğinde uzun süreli sorunlar yaşanabilmektedir.

Ben Söylüyorum Dinlemiyor!

Zaman zaman sizde bu yakınmaya şahit olmuşsunuzdur. Söylediklerimi dinlemiyor,ama bir başkası söylediğinde yapıyor. Boy uzatma formülü kitabının en etkili olduğu noktalardan bir tanesi de bu. İçindeki bilgiler sizin önerdiklerinizi ve çok daha fazlasını içeriyor. Belirli bir programa sadık kalarak okuduklarını uygulamak motivasyon açısından çok önemli. Kendi başına kendisi için bir şeyler yapmak çocuk için hem fiziki hem de psikolojik anlamda artılar sağlayacaktır.

Boy Uzatma Formülü Kitabı Etkili mi?

Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda sağladığı faydalar vardır. Kazandığı alışkanlıklar hayatı boyunca sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacaktır. Genetik potansiyel boy uzunluğuna ulaşması için yol gösterecektir. Duruş bozukluğunun giderilmesine olanak sağlayan hareketler kendisini daha iyi hissetmesine olanak tanıyacaktır.

Boy uzatma formülü kitabını incelemek için resme tıklayın..

Boy uzatma taktikleri kitabı katılmak için tıkla

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir