Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

90 Günde Hızlı Boy Uzatma Programı İşe Yarıyor mu?

Posted by on Temmuz 24, 2019 | 0 comments

90 Günde Boy Uzatma Programı Hakkındaki Gerçekler

Hızlı boy uzatma programı ya da diğer adıyla 90 günde hızlı boy uzatma programı işe yarıyor mu? Kullananlar ne demiş ve kitapta neler anlatılıyor? Yazıyı okumadan söylenenlere inanmayın.

90 günde boy uzar mı

90 Günde Boy Uzatma Programı PDF

Kısa insanların öz güven eksikliği nedeniyle hem toplum içinde hem de karşı cinsle olan ilişkilerinden problemler yaşıyor. Kendileriyle barışık olmadıklarından hareketlerinde rahat değiller ve gerçek kimliklerini ortaya koyamıyorlar. Onlarca pozitif yönleri varken kısalığı dert ettiklerinden olumlu yanlarını ortaya çıkartamıyorlar.

Bazı mesleklerde uzunluk şartı aranıyor işte uzunluk şartı aranan mesleklere başvuruları alınmıyor ya da mülakatlar sırasında eleniyorlar. Herkes hayalindeki mesleği yapmak istiyor ancak kısalık hayaller ve meslek arasında engel olarak duruyor.

Bugünkü yazımızı 90 günde boy uzatma programı PDF (e-kitap) isimli kitaba ayırdık.

Hızlı Boy Uzatma Programı PDF Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı: Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı PDF – 90 Günde Boy Uzatma Kitabı PDF

Kitabın Yazarı: Tim Hobbs – California State University

Kitabın Sayfa Sayısı: Hızlı Boy Uzama Programı 58 sayfa, 90 Günde Boy Uzama Programı e-kursu, Kalsiyumla Boy Uzamasını Hızlandır 10 sayfa, Büyüme Hormonu Arttıran Besinler 25 sayfa, Boy Uzatan Vitaminler 18 sayfa

Kitabın Türü: PDF formatında hazırlanmış e-kitap ve 90 günde hızlı boy uzatma programı e-kurs.

90 Günde Boy Uzatma Programı İçinde Neler Var?

Kitap dışarıdan herhangi bir takviye ilaç ya da malzeme önermiyor. Tamamen doğal yollarla uzamanın nasıl destekleneceğini içeriyor.

Uzamak genetik midir? Başlığı altında genetik etkiyi inceleyeceğiz ama şimdi sırası gelmişken kitabın giriş bölümünden bahsetmek istiyorum. Kitap uzamanın genetik etkiler altında gerçekleştiğini inkar etmiyor ama tek etkenin de genetik olduğuna inanmanın doğru olmadığını söylüyor. Ki yapılan bilimsel araştırmalar kitabı destekler nitelikte sonuçlar elde edilmesini sağlamış durumda.

90 günde boy uzatma e-kursu ile birlikte hızlı uzatma programı uzamaya etki eden ve değiştirilebilir özellikler üzerinde durmayı öneriyor. Egzersiz, doğru beslenme ve doğru uyku ile büyüme hormonunun verimli hale getirilmesiyle uzamayı mümkün kılan tekniği paylaşıyor.

Kitaptaki başlıkların bir kısmını senin için paylaşıyorum. Yazarın içeriğinin tamamını paylaşmam maalesef kanunen mümkün değil. Ama aşağıdaki başlıklara bakarak PDF hakkında ön bilgi alabileceğini düşünüyorum. Aşağıdaki başlıklar birebir kitaptakilerin aynısıdır, ama altındaki açıklamalar okunanların özeti şeklindedir. Kitaptaki bilgiler çok daha detaylı ve yöntemler tam olarak açıklanmıştır.

 • Giriş ve Amaçlar

Giriş ve amaçlar bölümünde kitabın genel niteliği ve özellikleri hakkında bilgilere yer verilmiş. 90 günde 10 cm uzamak için uyulması gereken kurallar ve takip edilmesi gereken yol tarif edilmiş. Anladığımız kadarı ile 10 cm kavramı maksimum uzamayı ifade ediyor.

Amaçlar diye tabir ettiğimiz bölümde kitabı okuduğun süre boyunca kendini mental olarak hazırlaman açısından tavsiyeler var.

 • Uzamayı Etkileyen Faktörler

İlk satırlarda Genetik faktörden bahsetmiştik. Uzamayı etkileyen faktörlerin tamamı bu başlık altında ele alınmış. 7 madde halinde sıralanan etkenler ilerleyen bölümlerde tek tek incelenmiş

 • Omurga Yapısı

Uzamak vücudun farklı bölümlerinde sağlanan gelişimle elde edilmektedir. Omurga da uzunluğu arttıran bölümlerden bir tanesidir. Uzamayı sağlayacak olan egzersizleri tanıtmak için omurgadan başlamayı tercih etmişler.

Genel olarak omurga yapısı ve yapıya bağlı olarak ne kadar uzama sağlanabileceğini bu bölümde bulabilirsin.

 • Bacakların Uzamadaki Önemi

Bacakları ve omurgayı oluşturan kemiklerin yapısı tarif edilip uzamaya nasıl katkı sağladığı detaylıca açıklanmış. Kemikler ve dolayısıyla bacak boyundaki uzamanın sağlanması için gereken egzersizlerden bahsedilmiş. Ayrıca ileride detaylıca açıklanmış olan besinlere ve vitaminlere giriş yapılmış.

 • Beslenme Düzeni

Farklı ırklara ait uzunluk  ve beslenme düzeni arasındaki ilişki örneklerle ortaya konmuştur. Japonların neden kısa olduğu? Hollandalıların ise neden uzun oldukları beslenme düzeni üzerinden izah edilmiş.

Bunun yanı sıra uzama ve beslenme düzeni arasındaki ilişki tüketilen besinler aracılığıyla açıklanmış. Vücudumuza aldığımız ya da almamız gereken besin kalemleri verildikten sonra uzak durulması gereken besin kalemlerine de yer verilmiş. Beslenme düzeni bölümünde ayrıca neden hap ya da ilaç tavsiye edilmediğinin açıklamalarını okuyabilirsin.

 • Büyüme Hormonu ve Uykunun Önemi

Büyüme hormonunun açıklamasına yer verilen bölüm burası. Uzama, büyüme hormonu ve uyku arasındaki ilişkiden bahsedilmiş. Büyüme hormonunun ne zaman salgılandığı? Büyüme hormonunun miktarını arttırmak için neler yapılması gerektiği izah ediliyor.

Uyku ve uyku düzeni ile ilgili program ve tavsiyeleri bu bölümde bulabilirsin.

 • Hızlı Boy Uzatan Egzersiz Programı

Hızlı boy uzatma programı kitabının egzersiz bölümüne giriş yapmış bulunuyoruz. Egzersiz ve sporla uzama arasındaki ilişkinin varlığını kabul etmeyen yok gibidir. Egzersiz programında ise aşağıdaki başlıklar ve programa özel etkili hareketler mevcut. Egzersizlere ait günlük program ve uygulama şekilleri gösterilmiş.

Uzatan egzersizler farklı başlıklar altında resimli şekilde mevcut.

 1. Omurga Uzatıcı Egzersizler ( 30 adet omurga uzatıcı egzersiz)
 2. Bacak Boyu Uzatma Egzersizleri ( 6 ana kategoride verilen farklı egzersizler)
 3. Nefes Tekniği
 • Büyüme Hormonu Arttırmak için Yöntemler

 • Hızlı Boy Uzatma Programı

Kitabın son bölümünde egzersiz programı ve uygulama takvimine yer verilmiş durumda.

90 günde 10 cm boy uzatma programı kitabı içeriğindeki başlıkları artık biliyorsun. Umarım kitap içeriği ile ilgili bilgiler faydalı olmuştur. İçerik ya da diğer konulardaki sorularını yorum bırakarak bize sorabilirsin. Eğer kitabı indirip hemen uygulamaya başlamak istiyorsan aşağıdaki resmi tıklaman yeterli.

 

Boy uzatma taktikleri kitabı uzatmak için tıkla

 

Ancak 90 günde uzatma programı inceleme yazısı henüz bitmedi. Yorumları, düşünceleri ve gerçekleri öğrenmek istiyorsan okumaya devam etmelisin.

Kitapla ilgili olarak sitemize de güzel yorumlar geliyor. Gelen yorumları aşağıda görebilirsin.

90 günlük boy uzatma programı yorumları

Kitabın Yanında Neler Veriliyor?

Kitap bir adet ana kitap ve 3 adet yardımcı (hediye – bonus PDF) ile birlikte geliyor.

Bonus 1 – Uzatan Vitaminler

Uzatan vitaminlerle ilgili bilgilerin verildiği 18 sayfalık bonus PDF’te vitaminlerin sağladığı katkılar, hangi besinlerde bulundukları gibi detaylı bilgiler mevcut.

Bonus 2 – Büyüme Hormonu Arttıran Besinler

Büyüme hormonu salgısının çoğaltılması için tüketilmesi gereken besinlerin listesi ve açıklamaları bulunan PDF.

Bonus 3 – Kalsiyumla Uzamanı Hızlandır

Üçüncü hediye kitaptır,  Kalsiyum tüketim miktarları ve şekilleri anlatılmıştır.

Boy Uzatmanın Bilimsel Yanı Var mı?

90 günde hızlı boy uzatma programı e-kursu ve  PDF içinde yer alan bilgilerin bilimsel tarafı var mıdır? Doğal olarak aklımıza ilk gelen sorulardan bir tanesi bu oluyor.

Bence evet vardır. Çünkü genetik potansiyel uzunluğa ulaşmak için yapılması ve yapılmaması gerekenler olduğu ortada. Bilimsel gerçeklere baktığımızda ergenlik döneminde edinilen yanlış alışkanlıklar, bozuk uyku düzeni ve dengesiz beslenme vücutta farklı etkilere yol açıyor.

Bölgesel faktörlere bağlı olarak uzunluk değişiyor.

İki kardeş arasında bile hayat normlarının farklılığından kaynaklanan uzunluk farkları bulunuyor.

Sonuçta vücudumuz organik yapıya sahip. Büyümek ve gelişmek için ergenlik dönemlerinde doğru uygulamaların yapılması gerekir. Uzamanın sadece genetik faktörlere bağlı olduğunu söylemek gerçekçi bir yaklaşım olmaz.

90 Günde Boy Uzatma Kitabı PDF Nasıl Alınır ve Okunur?

Kitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Buradaki linke ya da aşağıdaki resme tıklayarak kitabın indirme sayfasını ziyaret edebilirsin. Hangi programa katılmak istiyorsan ilgili butona tıkla. OdaklıPazar sayfasına git ve kitabın indirme linki al.

Kitabın indirme linki mail adresine gönderilecek. Linke tıklayarak cep telefonu, tablet ya da bilgisayarda hemen okumaya başla.

90 günde boy uzar mı

90 Günde Boy Uzatma Programı PDF

 

Kısalıktan Kurtulmak için Teknikler

Kısalıktan kurtulmak için yapabileceklerini 90 günde hızlı uzatma programı içinde bulabilirsin. Maddeler halinde genel olarak sayarsak.

 • Uzama ameliyatı – ki cücelik seviyesinde kısalığa sahip olanlar dışında doktorlar tarafından tercih edilmiyor.
 • Spor ve egzersiz
 • Dengeli beslenme
 • Düzenli uyku
 • Uzatan masaj

Kısalık Genetik midir?

Evet kısalığa genetik yapının etkisi büyüktür. Tek başına etken midir? Hayır değildir. Çevresel faktörler, yaşam biçimi, beslenme alışkanlıkları, uyku düzeni gibi etkenlerin toplamı da kısalığa yol açabilir.

Hayatında problem olan kısalığını 90 günde hızlı boy uzatma programı kitabı sayesinde aşabilirsin. Kaybedeceğin her hangi bir şey olmaz. Çünkü kitabın içinde doğal olmayan hiç bir tavsiye yok. Aksine hayatını daha konforlu ve sağlıklı yaşamak için beslenme, spor gibi yararlı alışkanlıklar kazanmış olacaksın.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir